VOĽNÝ ČAS V ZIME

Klzisko v Oščadnici

Klzisko sa nachádza na multifunkčnom ihrisku v areáli „Rodinka resort“  (golfový areál + chata Kamilka a Michaela).

Skupiny si môžu rezervovať na tel. číslach:
00421 0907 802 803
00421 0907 802 802
V skupine musí byť min. 15 osôb a cena prenájmu plochy na 1hod. je 30€.

Otváracie hodiny:

13:00-14:00 hod.
14:30-15:30 hod.
17:00 – 18:00 hod.

Vstup 2€/osoba/hodina

Požičovné

-dieťa 2€/hodina
-dospelá osoba 3€/hodina

Lyžovanie

Medzinárodné lyžiarske stredisko Snowparadise Veľká Rača Oščadnica sa nachádza na Kysuciach, v pohorí Kysucké Beskydy. Poloha strediska je veľmi zaujímavá, pretože sa nachádza v blízkosti hraníc s ČR a PL, takisto aj prístup do strediska je bezproblémový a  počas zimy bezpečne udržiavaný.

K dispozícii je takmer 14,5 km pravidelne upravovaných zjazdoviek, všetky sú zasnežované technickým snehom. Počet zjazdoviek: 15, z toho 7 modrých (ľahká náročnosť), 6 červených (stredne ťažká), 2 čierne (ťažká). Vyznávači bežeckého lyžovanie si tiež prídu na svoje, nachádzajú sa tu bežecké trasy – Stopa zdravia v dĺžke 1 km, 3 km a 5 km. Nástup na uvedené trasy je od vrcholovej stanice sedačkovej lanovky v Dedovke. V stredisku pôsobí Lyžiarska záchranná služba, ktorá je na vysokej profesionálnej úrovni.

Zjazdovky, prevádzková doba
Veľká Rača Oščadnica

VOĽNÝ ČAS V LETE

Adventure golf

Jedna hra golfu poteší veľkých aj malých, nudiť sa určite nebudete. Golfové ihrisko sa nachádza v prostredí kysuckej prírody, a tak spojíte oddych v prírode so športovaním.

Adventure golf je obdoba minigolfu – ale pútavejšia, zábavnejšia a pestrejšia.

link tu

Lezecká stena

V rodinka rezorte je osem metrov vysoká lezecká stena je k dispozícii pre všetkých, ktorí chcú zažiť niečo nové, vyskúšať si sily aj pri menej tradičnom športe, a zažiť napätie a adrenalín pri prekonávaní svojich hraníc.

link tu

Adventure golf
Lezecká stena

Krásna horská príroda, uprostred ktorej sa nachádzajú Apartmány Tichá ponúka množstvo možností ako si oddýchnuť a zrelaxovať. Návštevníci Apartmánov Tichá si môžu nerušene vychutnávať tichú okolitú prírodu počas výletov na území Chránenej krajinnej oblasti Kysuce, ktorú tvoria pohoria Kysuckých Beskýd, Turzovskej Vrchoviny, Javorníkov a Kysuckej vrchoviny s najvyšším vrcholom Veľkou Račou (1236m n. m.), ktorý je vyhľadávaným cieľom turistov pri ich výletoch do prírody. Pre milovníkov turistiky a cyklistiky je tu k dispozícii mnoho kvalitne označených turistických chodníkov a cyklotrás. Počas turistiky narazíte na množstvo lesných plodov ako sú hríby, jahody, maliny, čučoriedky, ostružiny či dokonca na rôzne druhy lesných zvierat. Po dohode je možné zabezpečiť aj sprievodcu.

Náučný chodník Veľká Rača prechádza cez územie Chránej krajinnej oblasti Kysuce a Národnej prírodnej rezervácie Veľká Rača. Prírodovedno – ochranársky náučný chodník na vrchol Veľkej Rače o dĺžke 7,2km, s prevýšením 660m, so 6 zastávkami, stredne náročný, samooblužný a s časom prechodu 3 – 4 hodiny. Začiatok chodníka je v DEDOVKE nad parkoviskom, kde sú umiestnené dva nástupné informačné panely a koniec na vrchole Veľkej Rače (1236m n. m.). Ďalšie okolité náučné chodníky.

Adrenalínový park plný letnej zábavy

V blízkosti Aparmánov Tichá je situované letné rekreačné stredisko SUN PARADISE Oščadnicaznáme ako letné centrum zábavy a adrenalínu v podobe atraktívnych letných atrakcií. V parku sa nachádza najdlhšia bobová dráha v strednej Európe ALPINE COASTER, lanovým park MONKEY WAY, ktorý je k dispozícii aj v detskom prevedení SMALL MONKEY WAY spolu s trampolínami pre najmenších. Pre milovníkov dvoch kolies sú k dispozícii zaujímavé zážitky vo forme zjazdov na robustných kolobežkách MONSTER, či crossových bicykloch pod vedením profesionálneho inštruktora. Pre „štvorkolesových“ sú pripravené štvorkolky.